ثبت نام کارگاه آبان ماه

Posted on Posted in اخبار و اطلاعیه ها
  • دومین کارگاه ثبت، تحلیل و پردازش سیگنالهای مغزی بمدت سه روز (۱۲، ۱۳ و ۱۴ آبان ماه سال ۱۳۹۵) در آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز (تهران، خیابان کارگر شمالی، پردیس دانشکده فنی، ضلع جنوبی دانشکده برق، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز) برگزار خواهد شد.

هزینه ثبت نام

  • برای سه روز مبلغ ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.

نکات:

  • شرکت کنندگان در پایان ساعات آموزش در هر روز کارگاه می توانند از مشاوره ارائه دهندگان در پژوهش ها و مطالعات تحقیقاتی خود استفاده نمایند.
  • گواهی حضور به تمام شرکت کنندگان پس از پایان کارگاه آموزشی ارایه می شود.
  • این شروع یک رابطه است و شما می توانید پس از کارگاه در پژوهش ها و امور تحقیقاتی خود در زمینه های مرتبط از اساتید و مدرسین تیم ما بهره مند شوید.
  • بعلت محدودیت در فضای کارگاه الویت با افرادیست که قبلا پیش ثبت نام انجام داده اند .

راهنمای ثبت نام:

۱٫ ابتدا با کلیک بر روی واژهدرگاه پرداخت آنلاین” وارد  صفحه پرداخت شوید و با وارد کردن اطلاعات خود، مبلغ مورد نظر را ۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال وارد کنید، توجه داشته باشید که ایمیل تایید پرداخت شما به آدرس ایمیلی که در کادر وارد می کنید ارسال می شود، لذا در وارد کردن پست الکترونیکی خود دقت فرمایید.   درگاه پرداخت آنلاین

۲٫  در قسمت توضیحات عنوان”کارگاه ثبت و پردازش سیگنال های مغزی” را بنویسید سپس با کلیک بر روی دکمه”تایید و پرداخت” وارد درگاه بانکی می شوید و میتوانید هزینه را پرداخت نمایید.

۳٫  درصورتی که پرداخت شما با موفقیت انجام شده باشد، سایت به شما شماره فاکتور و  کد پیگیری میدهد و ایمیل تایید پرداخت نیز به شما ارسال می گردد.

۴٫  حتما ایمیل تایید پرداخت که به ایمیل شما ارسال شده را به آدرس eegworkshop@biomedeng.ir فوروارد نمایید .

۵٫  در آخر برای تکمیل فرآیند به اینجا مراجعه نمایید و فرم ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 

جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آقای مهندس جمشیدی ۰۹۱۲۰۳۶۷۵۵۰ تماس بگیرید.