امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایشگاه خزندگان کیش
#1
نمایشگاه خزندگان کیش: دیدنی ها و جاذبه های تور کیش آنقدر زیاد است که شما را به اندازه کافی سرگرم کند و بسیار نیازمند این است که یک برنامه ریزی اساسی برای مدت زمانی که در کیش هستید، داشته باشید تا بتوانید به راحتی به جاذبه های آن سر بزنید و لذت ببرید. یکی از این دیدنی ها، نمایشگاه خزندگان کیش است.

[تصویر:  -خزندگان-کیش3.jpg]

عده ای به تماشای خزندگان و آشنایی با گونه های مختلف آن ها بسیار علاقه مند هستند، نمایشگاه خزندگان کیش با جمع آوری گونه های مختلفی از آن ها این امکان را به علاقه مندان می دهد تا از نزدیک این موجودات را مشاهده کنند و اطلاعات مفیدی در باره آن ها به دست آورند.
نمایشگاه خزندگان کیش، در خیابان فردوسی و جنب پارک آهوان قرار گرفته است. در این مجموعه بیش از صد گونه از خزندگان و مارسانان نگهداری می شود.
مارهای پیتون آفریقا و آمازون، مارهای عظیم بوآ، مار پرنده تایلند و مار پرنده خوار برزیل برخی از گونه های مارهای مختلفی است که در این مجموعه نگهداری می شوند.
سایر خزندگانی مانند، سوسمار ایگوانا ماداگاسکار، عقرب سیاه امپراتور آفریقا و انواع مختلفی از عنکبوت ها را می توان در این مجموعه مشاهده کرد.


[تصویر:  -خزندگان-کیش2.jpg]

نمایشگاه خزندگان کیش یکی از مهیج ترین نمایشگاه هایی است که در کیش وجود دارد. گفته می شود این نمایشگاه در آینده ای نزدیک به یکی از سالن های مخصوص در پارک آهوان که در نظر گرفته شده است، منتقل خواهد شد.
نمایشگاه خزندگان کیش، مکان بسیار مناسبی برای کسانی است که علاقه مندند تا اطلاعاتی درباره خزندگان، شرایط زندگی، تغذیه و تولید مثل آن ها به دست آورند.
توجه داشته باشید که اگر برای بازدید به این مجموعه سر زدید، ممکن است در استفاده از دوربین عکاسی کمی محدودیت داشته باشید، بهتر است که از دوربین عکاسی برای گرفتن عکس استفاده نکنید زیرا ممکن است فلش دوربین برای حیوانات آزار دهنده باشد و آن ها را ناراحت و عصبی کند.

[تصویر:  -خزندگان-کیش.jpg]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان